Про бійцівський клуб «Octagon»

Про бійцівський клуб «Octagon»

Ми проводимо:

  • Групові тренування
  • Індивідуальні тренування
  • Доведення до результату
  • Участь у змаганнях

Телефонуйте:

Чому ми?

Наші тренери допоможуть обрати Вам стиль ведення бою, складуть програму відпрацювання найбільш ефективних прийомів, характерних для даного стилю, тобто Ваші запити та цілі будуть максимально задоволені.

Індивідуальні тренування, на яких є лише Ви та тренер, передбачають більш глибоку та прогресивну форму навчання та досягнення максимальних результатів у короткі терміни. Час тренувань визначається, виходячи з Вашого режиму дня, харчування та Ваших індивідуальних особливостей.

Вартість тренувань

Групові тренування - 1500 грн на місяць
Індивідуальні тренування - 700 грн./тренування
Рожеве заняття - 200 грн

Димитро Єфремов

Майстер спорту з фріфайту, майстер спорту з панкратіону, майстер спорту з бойового самбо. Багаторазовий чемпіон України, чемпіон міжнародних турнірів серед професіоналів, чемпіон міжнародних турнірів з греплінгу ADCC. Чемпіон України з греплінгу FILA. Чемпіон України з бразильського джіу-джитсу серед майстрів спорту. З ним Ви зрозумієте, що таке дисципліна та витривалість, адже саме завдяки цим якостям він став чемпіоном! Ці хлопці розбудять у Вас бійцівський дух, силу волі, цілеспрямований характер та здорову самооцінку! Вони справді заслужили звання найкращих тренерів у Києві, та й не лише!

Микита Сапун

— Чемпіона Світу та Європи з тхеквондо ITF;
- Майстер спорту Міжнародного класу з тхеквондо;
- Чемпіон України з кікбоксингу;
— Чемпіон України з фрі-файту;
— Майстер спорту України з фрі-файту.

Ви тренуєтеся. І цим все сказано!

Докладніше

Особлива увага на тренуваннях приділяється спарингам, роботі в парах, які максимально наближені до умов реального бою. Відпрацьовуються комбінації ударів, найефективніші прийоми з рукопашного бою, боротьби, боксу, бойового самбо, тайського боксу, джиу джитсу та інших.

У спеціально обладнаному залі спортсмени працюють над своєю фізичною формою, під рукою вони мають весь необхідний сучасний інвентар.

Тренування

Тренування проходять індивідуально або в групах, за тривалістю – 1,5-2 години.

Тренування не такі травматичні, як може здатися на перший погляд. Наша мета не покалічити один одного, а навчитися оборонятися, виховати в собі стійкий і мужній характер, силу волі, підвищити витривалість.

При використанні захисного обладнання (щитки, капи, шоломи) ризик отримати травму практично зводиться до нуля.

Тренування – друга родина!

  • 20 хвилин – розминка, спеціальні напрацювання
  • 20-30 хвилин – робота з ударами у стійках
  • 20-30 хвилин – відпрацювання прийомів у партері
  • 20-30 хвилин – спаринг решта необмеженого часу – фізична підготовка у тренажерному залі

Відео з тренувань