ММА Київ: тренування з мікс-файту у бійцівському клубі «Октагон»

ММА Київ: тренування з мікс-файту у бійцівському клубі «Октагон»

Тренуй своє ТІЛО

Найкращі тренери Києва зроблять із тебе справжнього чоловіка. Підготовка бійців до будь-яких умов.

Тренуй свій МОЗГ

Вивчаючи та відточуючи техніки бою, твоя швидкість реакції зростає, а розумові процеси прискорюються.

Що таке ММА у Києві - спортивний клуб Октагон

Мікс Файт (MMA – від англ. Mixed Martial Arts) – змішані єдиноборства різних стилів та технік. Бойове мистецтво, яке отримало величезне визнання серед численних спортсменів світу.

Міксфайт або ММА - це повноконтактний бій, в якому застосовується безліч ударних технік, боротьба як у стійці, так і на підлозі, в партері.

Наші бійці займаються тайським боксом, фрі-файтом, практикують рукопашні бої, бойове самбо, бокс, дзюдо.

Натреноване тіло, прагнення спробувати свої сили, перемагати і бути найкращим – гідна мотивація, щоби прийти до нас займатися. ММА у Києві – це можливість для кожного закласти фундамент переможця. У нас удосконалюють свою майстерність багато спортсменів – професіоналів, а поряд з ними освоюють ази Мікс Файта новачки, які раніше нічим не займалися.

"Бій має тривати 13 секунд. 2 секунди на зближення, 1 секунда на удар та 10 секунд на відлік рефері. "

- Мухаммед Алі

Ви тренуєтеся. І цим все сказано!

Настав час зайнятися своїм здоров'ям!

Чи приділяється належна увага здоров'ю? З нами Ви цим займатиметеся регулярно! Усім чудово відомий і науково підтверджений факт: щоб оздоровитися, підвищити ККД свого організму та позбутися хвороб, необхідно розвивати дуже цінну для здоров'я якість – витривалість. На наших тренуваннях розвивається насамперед саме ця здатність. За допомогою регулярних інтенсивних тренувань покращується загальний потік крові та робота серцево-судинної системи в цілому. Також підвищується рівень уважності, концентрації та швидкість реакції. І звичайно, як і будь-які заняття спортом, тренування ММА – це можливість позбутися стресу і відключити свідомість від повсякденних рутинних справ, а також без шкоди для оточуючих виплеснути негативну енергію! Погодьтеся, Вам це потрібно.

Тренування у професіоналів!

Наші тренери – заслужені майстри спорту Олександр та Дмитро – допоможуть Вам полюбити спорт, розвинути в собі лідерські якості, покращити фізичну форму, підвищити рівень силової підготовки. Чемпіонами не народжуються – ними стають завдяки наполегливій роботі над собою. Тренера – наша гордість і наочне підтвердження цього, вони беруть активну участь у тренувальному процесі (при відпрацюванні детально пояснюють кожен прийом, показують виконання, стоять у спарингу як з досвідченими бійцями, так і з новачками, допомагаючи і направляючи). На тренуваннях у Саші та Діми індивідуальний підхід до кожного та здорова спортивна атмосфера. Вони виростили чимало переможців. Прагніть на краще, тренуйтеся у кваліфікованих та досвідчених викладачів з Міксфайту.

Тренування – друга родина!

Ми маємо дуже дружний колектив! Всі допомагають один одному, тренуючись та розвиваючись. Хлопці приїжджають із різних куточків міста, бо саме у нас досягаються максимальні результати за допомогою командної роботи. Завдяки тому, що у нас займаються спортсмени різного рівня підготовки, у Вас буде можливість реально оцінити власні сили та бачити результат, якого Ви прагнете. Тренування з більш сильними та досвідченими противниками дають вражаючий ефект та дозволяють вийти на новий, більш високий рівень! Метою є розвинути в собі бійця з відмінною реакцією та якісною фізичною підготовкою. Займаючись у нас такими видами, як тайський бокс, фрі-файт, практикуючи рукопашний бій, бойове самбо, бокс, дзюдо – Ви зрозумієте, що бути сильним та витривалим – це те, чого потрібно прагнути. І повірте, саме у нас за допомогою якісних тренувань та найкращих тренерів можна досягти у цьому успіху.